Schneider Electric - Railkoker - KSA100EV4254
Brutoprijs
476,80
Schneider Electric - Railkoker - KSA100EV4254
Ons artikelnummer
2469323
Artikelnummer fabrikant
KSA100EV4254
Type nummer
KSA100EV4254
EAN-code
3606480003974
Model
Enkel
Nom. (meet)stroom bij AC 50 Hz
100 A
Aantal polen
5
Aantal geleiders (excl. aarde)
4
Flexibel
Nee
Productomschrijving
KSA100EV4254 DISTR.STIJG ELEM. 10
Canalis KS - Stijgend element - 100A - 4 Aftakkingen - 3L+N+PE - 2,5m - Wit
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2469323 |
| Artikelnummer fabrikant | KSA100EV4254 |
| EAN-code | 3606480003974 |
| Artikelklasse (ETIM) | Railkoker |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Canalis KS |
| Type nummer | KSA100EV4254 |
| Omschrijving | Canalis KS - Stijgend element - 100A - 4 Aftakkingen - 3L+N+PE - 2,5m |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Model | Enkel |
| Nom. (meet)stroom bij AC 50 Hz | 100 A |
| Aantal polen | 5 |
| Aantal geleiders (excl. aarde) | 4 |
| Flexibel | Nee |
| Breedte | 54 mm |
| Nom. (meet)spanning bij AC 50 Hz | 230 - 690 V |
| Lengte railkast | 2500 mm |
| Aantal aftakpunten | 4 |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9001 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Lengte | 2500 mm |
| Hoogte | 146 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 14,85 kg |
| Afmeting verpakking | 2,588 x 0,166 x 0,064 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 476,80 per 1 st |
Downloads
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DEBU026EN
files?p_Doc_Ref=AAV20421
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DEBU022EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DEBU022FR
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
files?p_Doc_Ref=AAV20421
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DEBU022EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DEBU022FR
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st