Schneider Electric - PLC montageframe - 140XBP01600
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Schneider Electric - PLC montageframe - 140XBP01600
Ons artikelnummer
1008413
Artikelnummer fabrikant
140XBP01600
Type nummer
140XBP01600
EAN-code
3595861127371
Met geïntegreerde stroomvoorziening
Ja
Type ingangsspanning
AC/DC
Breedte
671 mm
Type uitgangsspanning
DC
Redundantiemogelijkheid
Nee
Productomschrijving
140XBP01600 BACKPLANE 16 SLOT TOEBEHOREN MODICON
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1008413 |
| Artikelnummer fabrikant | 140XBP01600 |
| EAN-code | 3595861127371 |
| Artikelklasse (ETIM) | PLC montageframe |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Modicon |
| Type nummer | 140XBP01600 |
| Omschrijving | QUANTUM RACK 16 PLAATSEN |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Met geïntegreerde stroomvoorziening | Ja |
| Type ingangsspanning | AC/DC |
| Breedte | 671 mm |
| Type uitgangsspanning | DC |
| Redundantiemogelijkheid | Nee |
| Aantal slots | 16 |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wand-/directmontage mogelijk | Ja |
| Frontinbouw mogelijk | Ja |
| Rackmontage mogelijk | Ja |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Categorie volgens EN 954-1 | 1 |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Hoogte | 290 mm |
| Diepte | 19 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,104 kg |
| Afmeting verpakking | 0,78 x 0,295 x 0,05 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st