Schneider Electric - PLC communicatiemodule - BMXNRP0201C
Aanbevelingen
Productomschrijving
BMXNRP0201C C Fiber Converter SM/LC 2CH 100Mb
Deze vezelconvertormodule maakt deel uit van de Modicon X80-serie, een aanbod van gemeenschappelijke invoer/uitvoer voor Modicon M340 en Modicon M580. Deze glasvezel repeater is uitgerust met 2 RJ45 EtherNet-poorten en 2 glasvezel Ethernet-poorten. Dankzij een beschermende coating op de printplaat kan dit product worden gebruikt in veeleisende omgevingen met een temperatuurbereik van -25°C tot +60°C/-13°F tot 140°F. Modicon X80 biedt één omgeving voor de implementatie van I/O-modules in automatiseringsarchitecturen door de kosten voor voorraad, onderhoud en training van reserveonderdelen te verlagen. De behuizing biedt IP20-bescherming van de elektronica. Deze module heeft een grijze kleur, een gewicht van 0,203 kg en afmetingen van 32x100x86mm. Dit product voldoet aan de behoeften van onze klanten op het gebied van slimme infrastructuur, water en afvalwater, Consumer packaged goodsen, mijnbouw, mineralen, metalen, datacenters en energieopwekking. Dit product voldoet aan de CE-, UL-,
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3279988 |
| Artikelnummer fabrikant | BMXNRP0201C |
| EAN-code | 3606481258229 |
| Artikelklasse (ETIM) | PLC communicatiemodule |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Modicon X80 I/Os |
| Type nummer | BMXNRP0201C |
| Omschrijving | Modicon X80 - 2x Ethernet 100M bit/s naar glasvezel SM/LC 2CH omvormer |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 4 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Breedte | 110 mm |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| Met optische interface | Nee |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Redundantiemogelijkheid | Nee |
| Type datatransmissie | Overig |
| Met potentiaalscheiding | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | ATEX gas-Ex-Beveiliging, Cat. 3G |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | ATEX stof-Ex-Beveiliging, Cat. 3D |
| Hoogte | 55 mm |
| Diepte | 120 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 31 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,256 kg |
| Afmeting verpakking | 0,13 x 0,11 x 0,055 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 817,70 per 1 st |
Downloads
files?p_Doc_Ref=EIO0000001108
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI0702004EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI2402021EN
Montage handleiding
files?p_Doc_Ref=ACMA_RCM_M340_M580_X80
files?p_Doc_Ref=DCE_M340_M580_X80
files?p_Doc_Ref=UK_DOC_M340_M580_X80
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=EIO0000001108
Duurzaamheid
Links
20210607225616402_1859456708.bin
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/BMXNRP0201C
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st