Schneider Electric - Veldbus, dec. periferie - analoge in- en uitgangsmodule - TM5SAO2L
Aanbevelingen
Productomschrijving
TM5SAO2L TM5 MOD 2AO 10V/0-20MA 12 BITS
Dit product maakt deel uit van de Modicon TM5-serie, een krachtig en veilig IP20 modulair I/O-systeem. De analoge uitgangsmodule biedt 2 analoge uitgangen met 12 bits + sign, ±10V, 0mA tot 20mA resolutie. Het biedt analoge uitgangsbereiken van 0mA tot 20mA, ±10V. Dit product maakt deel uit van een flexibele en schaalbare I/O-configuratie voor automatiseringsoplossingen. Er is een isolatie tussen kanaal en bus bij 500Vrms AC en geen isolatie tussen kanalen. Het is een IP20-gecertificeerd product. De uitgangsspanning is ±10V en de uitgangsstroom is 0 mA tot 20mA differentieel met interne voeding. Het is een IP20-gecertificeerd product. Het weegt 0,025 kg. De Modicon TM5 voldoet aan de typische vereisten van productie- en verpakkingsmachines, zowel als materiaalbehandelings- en assemblagesystemen. Dit product is gecertificeerd door GOST-R, C-Tick, cULus en CSA. Hij voldoet aan de normen IEC 61131-2, UL 508, CSA C22.2 Nr 213 en CSA C22.2 Nr 142. Dit product is compatibel met de Modicon LM
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2095799 |
| Artikelnummer fabrikant | TM5SAO2L |
| EAN-code | 3595864074795 |
| Artikelklasse (ETIM) | Veldbus, dec. periferie - analoge in- en uitgangsmodule |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Modicon TM5 IP20 modulair I/O-syste |
| Type nummer | TM5SAO2L |
| Omschrijving | Modicon TM5 - Analoge uitgangsmodule - 2O - +/-10 V/0-20 mA - 12 bits |
| Land van Oorsprong | AT |
Technisch
| Voedingsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Ingang, stroom | Nee |
| Breedte | 12.5 mm |
| Ingang, spanning | Nee |
| Ingang, weerstand | Nee |
| Ingang, weerstandsthermometer | Nee |
| Ingang, thermo-element | Nee |
| Ingangssignaal configureerbaar | Nee |
| Analoge ingangen, resolutie | 12 Bit |
| Uitgang, stroom | Ja |
| Uitgang, spanning | Ja |
| Uitgangssignaal configureerbaar | Ja |
| Analoge uitgangen, resolutie | 12 Bit |
| Aantal analoge ingangen | 0 |
| Aantal analoge uitgangen | 4 |
| Configureerbare analoge ingangen | Nee |
| Configureerbare analoge uitgangen | Ja |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Systeemcomponenten | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Veldbusaansluiting via separate buskoppelaar mogelijk | Nee |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Overig |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Overig |
| Hoogte | 99 mm |
| Diepte | 75 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,039 kg |
| Afmeting verpakking | 0,105 x 0,06 x 0,02 M |
| Volle verpakking bevat | 42 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 306,60 per 1 st |
Downloads
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DIA3ED2131204EN
files?p_Doc_Ref=EIO0000003203
files?p_Doc_Ref=BBV56047
files?p_Doc_Ref=EIO0000000408
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1511026EN
files?p_Doc_Ref=S1A4833000
Handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DIA3ED2131204FR
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=EIO0000003179
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=EIO0000003203
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/TM5SAO2L
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st