Schneider Electric - PLC analoge in- en uitgangsmodule - BMXSAI0410
Aanbevelingen
Productomschrijving
BMXSAI0410 X80 ANALOG 4I SIL3 4-20 MA
Deze analoge veiligheidsingangsmodule maakt deel uit van de Modicon X80-serie, een aanbod gemeenschappelijke ingangs-/uitgangs- en communicatiemodules, voedingen en racks voor Modicon M340 en Modicon M580. Dit product bestaat uit 4 geïsoleerde ingangskanalen. Dit product voldoet aan de vereisten voor ‘TC’-behandeling (behandeling voor alle klimaten) en kan werken bij temperaturen tussen 0°C en +60°C/32°F tot 140°F. Modicon X80-modules bieden één omgeving voor de implementatie van I/O-modules in automatiseringsarchitecturen door de kosten voor voorraad, onderhoud en training van reserveonderdelen te verlagen. Deze is aangesloten via een 20-w verwijderbaar aansluitblok. Dit product is IP20-gecertificeerd en biedt 463104 MTBF-uren. Deze discrete module heeft een gewicht van 0,120kg en afmetingen van 32x131x86mm. Dit product voldoet aan de behoeften van onze klanten op het gebied van slimme infrastructuur, water en afvalwater, Consumer packaged goodsen, mijnbouw, mineralen, metalen, datac
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2547267 |
| Artikelnummer fabrikant | BMXSAI0410 |
| EAN-code | 3606481204943 |
| Artikelklasse (ETIM) | PLC analoge in- en uitgangsmodule |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Modicon X80 I/Os |
| Type nummer | BMXSAI0410 |
| Omschrijving | Modicon X80 - Module 4 gescheiden analoge ingangen - hoog niveau O/I - |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Aantal analoge ingangen | 4 |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Configureerbare analoge ingangen | Ja |
| Configureerbare analoge uitgangen | Nee |
| Ingang, stroom | Ja |
| Breedte | 32 mm |
| Ingang, spanning | Ja |
| Ingang, weerstand | Nee |
| Ingang, weerstandsthermometer | Nee |
| Ingang, thermo-element | Nee |
| Ingangssignaal configureerbaar | Ja |
| Analoge ingangen, resolutie | 16 Bit |
| Uitgang, stroom | Nee |
| Uitgang, spanning | Nee |
| Uitgangssignaal configureerbaar | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Categorie volgens EN 954-1 | 1 |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Ja |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Ja |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | ATEX gas-Ex-Beveiliging, Cat. 1G |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | ATEX stof-Ex-Beveiliging, Cat. 1D |
| Hoogte | 100 mm |
| Diepte | 160 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 8 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,34 kg |
| Afmeting verpakking | 0,26 x 0,18 x 0,055 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 808,85 per 1 st |
Downloads
Handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DIA6ED2151012EN
files?p_Doc_Ref=QGH46982
files?p_Doc_Ref=QGH60283
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DIA6ED2131203EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI0702004EN
Handleiding
Montage handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI2402023EN
files?p_Doc_Ref=ACMA_RCM_M340_M580_X80
files?p_Doc_Ref=DCE_SAFETY_M580_X80
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=EIO0000004540
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=QGH46982
Handleiding
files?p_Doc_Ref=EIO0000001578
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=QGH46983
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=EIO0000001578
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/BMXSAI0410
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st