Schneider Electric - PLC analoge in- en uitgangsmodule - BMXAMO0410
Aanbevelingen
Productomschrijving
BMXAMO0410 M340 MODULE 4 UIT. UITGANGSKAART MODULE 4 ANAL.
Deze analoge geïsoleerde uitgangsmodule maakt deel uit van de Modicon X80-serie, een aanbod gemeenschappelijke ingangs-/uitgangs- en communicatiemodules, voedingen en racks voor Modicon M340 en Modicon M580. Dit product bestaat uit 4 uitgangskanalen. Dit product voldoet aan de vereisten voor ‘TC’-behandeling (behandeling voor alle klimaten) en kan werken bij temperaturen tussen 0°C en +60°C/32°F tot 140°F. Modicon X80-modules bieden één omgeving voor de implementatie van I/O-modules in automatiseringsarchitecturen door de kosten voor voorraad, onderhoud en training van reserveonderdelen te verlagen. Het is voorzien van 20-wegs connector voor elektrische aansluiting. Dit product is IP20-gecertificeerd en biedt 1058335 MTBF-uren. Deze analoge module heeft een gewicht van 0,150kg en afmetingen van 32x100x86mm. Deze module voldoet aan de behoeften van toepassingen in transport, water en afvalwater, Consumer packaged goodsen, mijnbouw, mineralen, metalen, stroomopwekking, energieën en chem
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1114338 |
| Artikelnummer fabrikant | BMXAMO0410 |
| EAN-code | 3595864081571 |
| Artikelklasse (ETIM) | PLC analoge in- en uitgangsmodule |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Modicon X80 I/Os |
| Type nummer | BMXAMO0410 |
| Omschrijving | Modicon X80 - Module 4 gescheiden analoge uitgangen - hoog niveau - 16 |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Aantal analoge ingangen | 0 |
| Aantal analoge uitgangen | 4 |
| Configureerbare analoge ingangen | Nee |
| Configureerbare analoge uitgangen | Ja |
| Ingang, stroom | Nee |
| Breedte | 32 mm |
| Ingang, spanning | Nee |
| Ingang, weerstand | Nee |
| Ingang, weerstandsthermometer | Nee |
| Ingang, thermo-element | Nee |
| Ingangssignaal configureerbaar | Nee |
| Uitgang, stroom | Ja |
| Uitgang, spanning | Ja |
| Uitgangssignaal configureerbaar | Ja |
| Analoge uitgangen, resolutie | 16 Bit |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Categorie volgens EN 954-1 | 1 |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Ja |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Ja |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Overig |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Overig |
| Hoogte | 100 mm |
| Diepte | 150 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,226 kg |
| Afmeting verpakking | 0,115 x 0,11 x 0,055 M |
| Volle verpakking bevat | 15 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 578,60 per 1 st |
Downloads
files?p_Doc_Ref=35011978K01000
files?p_Doc_Ref=QGH66818
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DIA3ED2201101EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI0702004EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI2311046EN
Handleiding
files?p_Doc_Ref=ACMA_RCM_M340_M580_X80
files?p_Doc_Ref=DCE_M340_M580_X80
files?p_Doc_Ref=UK_DOC_M340_M580_X80
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=HRB62666
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=35011978K01000
Handleiding
Montage handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=HRB65318
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/BMXAMO0410
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st