Schneider Electric - PLC analoge in- en uitgangsmodule - BMXAMI0410
Aanbevelingen
Productomschrijving
BMXAMI0410 M340 MODULE 4 IN. INGANGSKAART MODULE 4 ANALOG.
Deze high level analoge ingangsmodule is onderdeel van de Modicon X80 modules. Dit product is voorzien van 4 geïsoleerde analoge ingangen (16 bits) en wordt gebruikt met sensoren of zenders. Deze module wordt aangesloten via een 20-wegs verwijderbaar klemmenblok. Het voert bewakings-, meet- en procesbesturingsfuncties uit voor continue processen. De module biedt verschillende spanningsbereiken of stroombereiken voor elk van de ingangen, afhankelijk van de keuze van de configuratie. Het neemt een enkele gleuf in het rack in beslag en heeft een behuizing die voor een IP20 beschermingsgraad van de elektronica zorgt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1076184 |
| Artikelnummer fabrikant | BMXAMI0410 |
| EAN-code | 3595863910179 |
| Artikelklasse (ETIM) | PLC analoge in- en uitgangsmodule |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Modicon X80 I/Os |
| Type nummer | BMXAMI0410 |
| Omschrijving | Modicon X80 - Module 4 gescheiden analoge ingangen - hoog niveau O/I - |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Aantal analoge ingangen | 4 |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Configureerbare analoge ingangen | Ja |
| Configureerbare analoge uitgangen | Nee |
| Ingang, stroom | Ja |
| Breedte | 32 mm |
| Ingang, spanning | Ja |
| Ingang, weerstand | Nee |
| Ingang, weerstandsthermometer | Nee |
| Ingang, thermo-element | Nee |
| Ingangssignaal configureerbaar | Ja |
| Analoge ingangen, resolutie | 16 Bit |
| Uitgang, stroom | Nee |
| Uitgang, spanning | Nee |
| Uitgangssignaal configureerbaar | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Categorie volgens EN 954-1 | 1 |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Ja |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Ja |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Overig |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Overig |
| Hoogte | 100 mm |
| Diepte | 160 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,177 kg |
| Afmeting verpakking | 0,117 x 0,111 x 0,056 M |
| Volle verpakking bevat | 15 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 457,10 per 1 st |
Downloads
files?p_Doc_Ref=35011978K01000
files?p_Doc_Ref=33004041K01000
Handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DIA3ED2201101EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI0702004EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI2311046EN
Handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DIA6ED2081007EN-US
files?p_Doc_Ref=ACMA_RCM_M340_M580_X80
files?p_Doc_Ref=DCE_M340_M580_X80
files?p_Doc_Ref=UK_DOC_M340_M580_X80
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=HRB62666
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=35011978K01000
Handleiding
Montage handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=HRB65318
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/BMXAMI0410
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st