Schneider Electric - Overspanningsbegrenzer - LAD4T3U
Brutoprijs
27,00
Schneider Electric - Overspanningsbegrenzer - LAD4T3U
Ons artikelnummer
2337231
Artikelnummer fabrikant
LAD4T3U
Type nummer
LAD4T3U
EAN-code
3389119410274
Functie
Diode
Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz
126 - 250 V
Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz
126 - 250 V
Nom. stuurspanning bij DC
126 - 250 V
Type stuurspanning
AC/DC
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
LAD4T3U ONTSTORINGSBLOK BIDIRECTIONELE DIODE
TeSys Deca ontstoringsmodule voor LC1D40A-D80A, LC1DT60A-DT80A contactoren. Te gebruiken met 125-250V AC of DC stuurspanning, biedt een bidirectionele piekbegrenzingsdiode beveiliging die de transiënte spanning beperkt tot 2 Uc max. Frontruimte met clips, totale grootte van de contactor is ongewijzigd. Green Premium-conform (RoHS/REACh).
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2337231 |
| Artikelnummer fabrikant | LAD4T3U |
| EAN-code | 3389119410274 |
| Artikelklasse (ETIM) | Overspanningsbegrenzer |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | TeSys D |
| Type nummer | LAD4T3U |
| Omschrijving | Ontstoringsmodule - Bidirectionele Diode- 126-250V AC/DC -Acc. LC1D40- |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Functie | Diode |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 126 - 250 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 126 - 250 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 126 - 250 V |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Met LED indicatie | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 106 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,019 kg |
| Afmeting verpakking | 0,04 x 0,06 x 0,02 M |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 27,00 per 1 st |
Media
Downloads
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=MKTED210011EN
files?p_Doc_Ref=1727189_01A55
files?p_Doc_Ref=UKCA_Declaration_UK_SC16040407
files?p_Doc_Ref=EU_Declaration__SC16040407G
Montage handleiding
files?p_Doc_Ref=EU_Declaration_SC16040411D
files?p_Doc_Ref=UKCA_Declaration_UK_SC16040407
files?p_Doc_Ref=1727189_01A55
files?p_Doc_Ref=UKCA_Declaration_UK_SC16040407
files?p_Doc_Ref=EU_Declaration__SC16040407G
Montage handleiding
files?p_Doc_Ref=EU_Declaration_SC16040411D
files?p_Doc_Ref=UKCA_Declaration_UK_SC16040407
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
https://www.productinfo.schneider-electric.com/portals/ui/nadigest/viewer/5c51d645347bdf0001f1f280/5cc31f1fd6593c0001b9fd15/
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/LAD4T3U
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
360° view
Deeplink REACH
Deeplink
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
https://www.productinfo.schneider-electric.com/portals/ui/nadigest/viewer/5c51d645347bdf0001f1f280/5cc31f1fd6593c0001b9fd15/
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/LAD4T3U
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
360° view
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st