Schneider Electric - Netwerkunit - VDIR673003
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Schneider Electric - Netwerkunit - VDIR673003
Ons artikelnummer
2474224
Artikelnummer fabrikant
VDIR673003
Type nummer
VDIR673003
EAN-code
3606480187094
Ethernet
Ja
Fast Ethernet
Nee
Gigabit Ethernet
Nee
10 Gigabit Ethernet
Nee
Aantal poorten 10Mbps RJ45
0
Productomschrijving
VDIR673003 AV COMBINER C110-3 3
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2474224 |
| Artikelnummer fabrikant | VDIR673003 |
| EAN-code | 3606480187094 |
| Artikelklasse (ETIM) | Netwerkunit |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | LexCom |
| Type nummer | VDIR673003 |
| Omschrijving | AV COMBINER C110-3 3 WEGS |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Ethernet | Ja |
| Fast Ethernet | Nee |
| Gigabit Ethernet | Nee |
| 10 Gigabit Ethernet | Nee |
| Aantal poorten 10Mbps RJ45 | 0 |
| Breedte | 72 mm |
| Aantal poorten 10Mbps BNC | 0 |
| Aantal poorten 10Mbps AUI | 0 |
| Aantal poorten 10Mbps ST | 0 |
| Aantal poorten 10/100 Mbps RJ45 | 4 |
| Aantal poorten 10/100 Mbps M12 | 0 |
| Aantal poorten 100Mbps SC | 0 |
| Aantal poorten 100Mbps MT-RJ | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps MT RJ | 0 |
| Aantal poorten 100/1000Mbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 10/100/1000 Mbps RJ45 | 0 |
| Aantal ISDN WAN poorten | 0 |
| Aantal combi poorten RJ45/Mini GBIC | 0 |
| Bouwvorm | Overig |
| Hoogte | 86 mm |
| Diepte | 37 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,121 kg |
| Afmeting verpakking | 0,111 x 0,078 x 0,05 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st