Schneider Electric - Netwerkswitch - VDIR623101
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Schneider Electric - Netwerkswitch - VDIR623101
Ons artikelnummer
1137737
Artikelnummer fabrikant
VDIR623101
Type nummer
VDIR623101
EAN-code
3606480060687
Ethernet
Ja
Aantal poorten 10/100 Mbps RJ45
4
Aantal poorten 10/100 Mbps M12
0
Aantal poorten 100Mbps SC
0
Aantal poorten 100Mbps ST
0
Productomschrijving
VDIR623101 DATA SWITCH S101-T 4&1 PRT 10/100 MBPS
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1137737 |
| Artikelnummer fabrikant | VDIR623101 |
| EAN-code | 3606480060687 |
| Artikelklasse (ETIM) | Netwerkswitch |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Lexcom Home |
| Type nummer | VDIR623101 |
| Omschrijving | DATA SWITCH S101-T 4 |
| Land van Oorsprong | DK |
Technisch
| Ethernet | Ja |
| Aantal poorten 10/100 Mbps RJ45 | 4 |
| Aantal poorten 10/100 Mbps M12 | 0 |
| Aantal poorten 100Mbps SC | 0 |
| Aantal poorten 100Mbps ST | 0 |
| Breedte | 72 mm |
| Aantal poorten 1000Mbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 100/1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 10/100/1000 Mbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (SX) | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (LX) | 0 |
| Aantal poorten 10 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps GBIC | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal combi poorten RJ45/Mini GBIC | 0 |
| Aantal overige poorten | 0 |
| Montagewijze | Overig |
| Aantal max. stapelbare switches | 0 |
| Layer 2 | Nee |
| Layer 3 | Nee |
| Managebaar | Nee |
| Hoogte | 86 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Aantal poorten 100 Mbps POF | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps POF | 0 |
| Aantal PoE-poorten | 0 |
| Max. PoE-vermogen | 0 W |
| Power over Ethernet | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 418 g |
| Afmeting verpakking | 200 x 135 x 53 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st