Schneider Electric - Montageplaat voor kast/lessenaar - NSYMS86
Productomschrijving
NSYMS86 BEDRUKTE MOPLA VOOR 800X600MM
Volle montageplaat - Met zeefdruk - 800x600mm - Gegalvaniseerd plaatstaal
Volle montageplaat met zeefdruk voor Spacial CRN, S3D, S3X, PLM. Voor behuizingen H is 800 x B is 600 mm. Multifunctioneel accessoire. Diepteregeling of directe bevestiging op noppen achteraan (M8-schroeven). Omkeerbare afmetingen. Permanente toelaatbare belasting 135 kg. Gegalvaniseerd plaatstaal, met zeefdruk. De bijzonderheid van de variant is een centimetrisch rasterpatroon met behuizingen van 800x1200mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2327467 |
| Artikelnummer fabrikant | NSYMS86 |
| EAN-code | 3606480183867 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageplaat voor kast/lessenaar |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Spacial CRN |
| Type nummer | NSYMS86 |
| Omschrijving | BEDRUKTE MOPLA VOOR 800X600MM |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Hoogte | 750 mm |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Verzinkt |
| Breedte | 550 mm |
| Geperforeerd | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 10,12 kg |
| Afmeting verpakking | 15 x 760 x 660 mm |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st