Schneider Electric - Logische module - SR3XT101FU
Aanbevelingen
Productomschrijving
SR3XT101FU ZELIO EXT 10 I-O 100-240 VAC
Dit product maakt deel uit van het Zelio Logic-assortiment, een aanbod van slimme relais voor eenvoudige automatiseringssystemen van 10 tot 40 I/O's. De discrete I/O uitbreidingsmodule biedt 6 ingangen en 4 relaisuitgangen. Het is een uitbreidingsmodule met een nominale voedingsspanning van 100 tot 240 V AC en een digitale ingangsstroom van 0,6 mA. Het biedt normaal geopende contacten voor relaisuitgang, controleert het programmageheugen van elke voeding en 120 met ladderprogrammeernummer of regelschemalijnen. Het is voorzien van een schroefklem voor elektrische aansluitingen. Het biedt een lange mechanische levensduur, de mechanische duurzaamheid is ongeveer 10 miljoen cycli voor relaisuitgang en 10 jaar back-uptijd bij 25 °C. Het is een IP20- en IP40-product. Het weegt 0,2 kg. Dit product voldoet aan de normen EN/IEC 60068-2-27 Ea, EN/IEC 61000-4-12, EN/IEC 61000-4-3, EN/IEC 61000-4-2 niveau 3, EN/IEC 61000-4-5, EN/IEC 61000-4-6 niveau 3, EN/IEC 60068-2-6 Fc, EN/IEC 61000-4-11 en
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2341359 |
| Artikelnummer fabrikant | SR3XT101FU |
| EAN-code | 3389110550139 |
| Artikelklasse (ETIM) | Logische module |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Zelio Logic |
| Type nummer | SR3XT101FU |
| Omschrijving | Zelio Logic - Digitale I/O uitbreidingsmodule - 10 I/O - 100-240V AC |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 100 - 240 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 100 - 240 V |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Schakelstroom | 8 A |
| Breedte | 72 mm |
| Aantal analoge ingangen | 0 |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Aantal digitale ingangen | 6 |
| Aantal digitale uitgangen | 4 |
| Met relaisuitgang | Ja |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| Met optische interface | Nee |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Redundantiemogelijkheid | Nee |
| Met display | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Basisapparaat | Ja |
| Uitbreidbaar | Nee |
| Uitbreidingsapparaat | Ja |
| Met tijdschakelklok | Nee |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wand-/directmontage mogelijk | Ja |
| Frontinbouw mogelijk | Ja |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Categorie volgens EN 954-1 | 1 |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Hoogte | 90 mm |
| Diepte | 59.5 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 8 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,185 kg |
| Afmeting verpakking | 0,1 x 0,09 x 0,065 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 78,10 per 1 st |
Downloads
files?p_Doc_Ref=EIO0000002612
files?p_Doc_Ref=1724029_01A55
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI2011013EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI0604006EN
files?p_Doc_Ref=HRB8083900
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
files?p_Doc_Ref=RCM_SR2_SR3_Zelio_Relay
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=EIO0000002612
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/SR3XT101FU
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
360° view
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st