Schneider Electric - Lens drukknop/signaallamp - ZBA7138
Brutoprijs
3,41
Schneider Electric - Lens drukknop/signaallamp - ZBA7138
Ons artikelnummer
2351126
Artikelnummer fabrikant
ZBA7138
Type nummer
ZBA7138
EAN-code
3389119044264
Inbouwdiameter
22 mm
Kleur lens
Wit
Uitvoeringsvorm lens
Rond
Bouwvorm
Vlak/plat
Met opschrift
Ja
Productomschrijving
ZBA7138 KAPJE WIT MET MARKERING "+"
Deze Harmony ZB, witte gemarkeerde drukknopkap heeft een ronde vorm met "+" symbool. Deze drukknopkap biedt een ergonomische interface voor het bedienen van uw machine. Het wordt geleverd met een gebruiksklare gravure en is voorzien van een markering die relevant is voor de werking van de machine. Deze is eenvoudig te installeren en vervangen op compatibele, complete impulsdrukkereenheden. Het heeft een duidelijke en veerkrachtige symboolmarkering op de dop.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2351126 |
| Artikelnummer fabrikant | ZBA7138 |
| EAN-code | 3389119044264 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lens drukknop/signaallamp |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Harmony |
| Type nummer | ZBA7138 |
| Omschrijving | Harmony - Kapje voor meerkoppige drukknop - Rond - Ø22mm - Markering " |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Inbouwdiameter | 22 mm |
| Kleur lens | Wit |
| Uitvoeringsvorm lens | Rond |
| Bouwvorm | Vlak/plat |
| Met opschrift | Ja |
| Diameter | 22 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 8 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,005 kg |
| Afmeting verpakking | 12 x 10 x 0,1 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3,41 per 1 st |
Downloads
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1808008EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DIA5ED2121212EN
https://asset.eezybridge.com/3e7c8539-6e64-486f-8504-7bc2e32298f7/76112
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DIA5ED2121213EN
files?p_Doc_Ref=UE-NVE6415100
Montage handleiding
files?p_Doc_Ref=UK-JYT5924200
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DIA5ED2121212EN
https://asset.eezybridge.com/3e7c8539-6e64-486f-8504-7bc2e32298f7/76112
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DIA5ED2121213EN
files?p_Doc_Ref=UE-NVE6415100
Montage handleiding
files?p_Doc_Ref=UK-JYT5924200
Artikel bevat 1 st