Schneider Electric - Keuzeschakelaar - XB5AG61
Aanbevelingen
Productomschrijving
XB5AG61 SLEUTELSCHAKELAAR 2 POS.
Deze Harmony XB5, modulaire zwarte sleutelkeuzeschakelaar (sleutel nr. 455), heeft 2 posities, werkt met een veerterugkeer naar links mechanisme met sleutel uitnemen op de linkerpositie en maakt gebruik van schroefklemmen. Deze sleutelkeuzeschakelaar biedt een veelzijdige interface voor het bedienen van uw machines. Hij is eenvoudig te installeren in standaard uitsparingen met een diameter van 22 mm en kan met eenvoudige schroefklemaansluitingen worden aangesloten op uw besturingscircuits. Het verstrekt een veilige manier voor gemachtigd personeel om tussen proces of machine werkende wijzen te schakelen. Het is slagvast, stofbestendig, waterbestendig en trillingsbestendig dankzij de IP69, waardoor het ideaal is voor gebruik in veeleisende omgevingen. De kunststof ring maakt het ideaal voor toepassingen die een goede weerstand tegen chemische stoffen en/of dubbele elektrische isolatie vereisen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2343737 |
| Artikelnummer fabrikant | XB5AG61 |
| EAN-code | 3389110134520 |
| Artikelklasse (ETIM) | Keuzeschakelaar |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Harmony XB5 |
| Type nummer | XB5AG61 |
| Omschrijving | Harmony XB5, Sleutelschakelaar, 2 standen, Ø22mm, 1NO, Zwart |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Aantal schakelstanden | 2 |
| Uitvoering van het bedieningselement | Sleutel |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Met lichtbron | Nee |
| Kleur knop | Zwart |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Terugverend | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Voedingsspanning | 230 - 230 V |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Met frontrand | Ja |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Kleur frontrand | Zwart |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 13 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,085 kg |
| Afmeting verpakking | 0,092 x 0,054 x 0,035 M |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 42,40 per 1 st |
Media
Downloads
files?p_Doc_Ref=W915599610111
files?p_Doc_Ref=65013-037-26
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1710010EN
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI2308009EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DIA5ED2121213FR
files?p_Doc_Ref=UE-NVE6415100
files?p_Doc_Ref=UK-JYT5924200
Montage handleiding
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/XB5AG61
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DIA5ED2170101EN
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
360° view
https://youtu.be/m9x196ElxWg?si=CRu-7ia_QlebODAL
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st