Schneider Electric - Keuzeschakelaar frontelement - ZB5AG2TQ
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Schneider Electric - Keuzeschakelaar frontelement - ZB5AG2TQ
Ons artikelnummer
2350194
Artikelnummer fabrikant
ZB5AG2TQ
Type nummer
ZB5AG2TQ
EAN-code
03389110884623
Aantal schakelstanden
2
Uitvoering van het bedieningselement
Sleutel
Geschikt voor verlichting
Nee
Kleur bedieningselement
Zwart
Gatdiameter
22.5 mm
Productomschrijving
ZB5AG2TQ KOP SLEUTELSCHAKELAAR 2 POS.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2350194 |
| Artikelnummer fabrikant | ZB5AG2TQ |
| EAN-code | 03389110884623 |
| Artikelklasse (ETIM) | Keuzeschakelaar frontelement |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Harmony |
| Type nummer | ZB5AG2TQ |
| Omschrijving | KOP SLEUTELSCHAKELAAR 2 POS. |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal schakelstanden | 2 |
| Uitvoering van het bedieningselement | Sleutel |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Kleur signaallampkapje | Niet van toepassing |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Schakelfunctie vergrendelend | Ja |
| Terugverend | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Met frontrand | Ja |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Kleur frontrand | Zwart |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,058 kg |
| Afmeting verpakking | 0,052 x 0,086 x 0,033 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st