Schneider Electric - Keuzeschakelaar frontelement - ZB5AG1D
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Schneider Electric - Keuzeschakelaar frontelement - ZB5AG1D
Ons artikelnummer
2350190
Artikelnummer fabrikant
ZB5AG1D
Type nummer
ZB5AG1D
EAN-code
3389110136661
Aantal schakelstanden
3
Uitvoering van het bedieningselement
Sleutel
Geschikt voor verlichting
Nee
Kleur bedieningselement
Zwart
Gatdiameter
22 mm
Productomschrijving
ZB5AG1D KOP SLEUTELSCHAKELAAR 3 POS.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2350190 |
| Artikelnummer fabrikant | ZB5AG1D |
| EAN-code | 3389110136661 |
| Artikelklasse (ETIM) | Keuzeschakelaar frontelement |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Harmony |
| Type nummer | ZB5AG1D |
| Omschrijving | KOP SLEUTELSCHAKELAAR 3 POS. |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal schakelstanden | 3 |
| Uitvoering van het bedieningselement | Sleutel |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Gatdiameter | 22 mm |
| Kleur signaallampkapje | Niet van toepassing |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Terugverend | Ja |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Met frontrand | Ja |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Kleur frontrand | Zwart |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 50 g |
| Afmeting verpakking | 5,4 x 3,4 x 8,8 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st