Schneider Electric - Invoerplaat voor op sparing kast/lessenaar - NSYEC105
Brutoprijs
74,00
Schneider Electric - Invoerplaat voor op sparing kast/lessenaar - NSYEC105
Ons artikelnummer
2326910
Artikelnummer fabrikant
NSYEC105
Type nummer
NSYEC105
EAN-code
3606485126081
Model
Overig
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Verzinkt
Breedte
855 mm
Uitbreekpoorten
Nee
Productomschrijving
NSYEC105 KABELDRVR 1-DELIG KAST SF 1000X500
Dit is een multifunctionele volle kabelwartelplaat voor PanelSeT SFN en PanelSeT SF elektrische kasten. Het product is gemaakt van gegalvaniseerd staal. Het is geschikt voor kasten met nominale breedte en diepte van respectievelijk 1000 en 500 mm. De set bevat één plaat met bevestigingselementen. De kabelwartelplaat moet op de onderzijde van de kast worden gemonteerd. Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met een minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2326910 |
| Artikelnummer fabrikant | NSYEC105 |
| EAN-code | 3606485126081 |
| Artikelklasse (ETIM) | Invoerplaat voor op sparing kast/lessenaar |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Spacial SF |
| Type nummer | NSYEC105 |
| Omschrijving | PanelSet SF - Volle kabelwartelplaat - Klemmontage - 1000x500mm |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Model | Overig |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Verzinkt |
| Breedte | 855 mm |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Hoogte | 30 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Type | Recht |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Aantal connectorgaten | 0 |
| Type schroefdraad | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4,724 kg |
| Afmeting verpakking | 0,855 x 0,42 x 0,03 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 74,00 per 1 st |
Downloads
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/NSYEC105
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT002EN
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://flipbook.se.com/ww/en/UEMKCAT012EN/2023/
Deeplink REACH
Deeplink
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/NSYEC105
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT002EN
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://flipbook.se.com/ww/en/UEMKCAT012EN/2023/
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st