Schneider Electric - Invoerplaat voor op sparing kast/lessenaar - NSYEC1041
Productomschrijving
NSYEC1041 KABELDRVR 2-DELIG KAST SF 1000X400
Dit is een multifunctionele 1-ingang kabelwartelplaat voor PanelSeT SFN en Spacial SF elektrische kasten. Het product is gemaakt van gegalvaniseerd staal. Het is geschikt voor kasten met nominale breedte en diepte van respectievelijk 1000 en 400 mm. De set bevat één plaat met 1-ingang, polyurethaan zelfklevende pakking met dwarsdoorsnede van 15 x 25 mm en bevestigingselementen. De kabelwartelplaat moet op de onderzijde van de kast worden gemonteerd. Dit product is gekwalificeerd als een groene premie, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2326909 |
| Artikelnummer fabrikant | NSYEC1041 |
| EAN-code | 3606485126326 |
| Artikelklasse (ETIM) | Invoerplaat voor op sparing kast/lessenaar |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Spacial SF |
| Type nummer | NSYEC1041 |
| Omschrijving | PanelSet SF - Kabelwartelplaat - 1 ingang - Klemmontage - 1000x400mm |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Model | Overig |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Verzinkt |
| Breedte | 855 mm |
| Uitbreekpoorten | Ja |
| Hoogte | 30 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Type | Recht |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Aantal connectorgaten | 0 |
| Type schroefdraad | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 3,842 kg |
| Afmeting verpakking | 0,855 x 0,15 x 0,03 M |
| Volle verpakking bevat | 25 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 68,55 per 1 st |
Downloads
Duurzaamheid
Links
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/NSYEC1041
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT002EN
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://flipbook.se.com/ww/en/UEMKCAT012EN/2023/
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st