Schneider Electric - Groepenkast, leeg - 13992
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Schneider Electric - Groepenkast, leeg - 13992
Ons artikelnummer
1008239
Artikelnummer fabrikant
13992
Type nummer
13992
EAN-code
3303430139928
Montagewijze
Opbouw
Aantal rijen
3
Breedte in module-eenheden
12
Materiaal behuizing
Kunststof
Hoogte
610 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
13992 KAEDRA VERDELER
The IP degree of protection is IP65.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1008239 |
| Artikelnummer fabrikant | 13992 |
| EAN-code | 3303430139928 |
| Artikelklasse (ETIM) | Groepenkast, leeg |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Kaedra, Mini Kaedra |
| Type nummer | 13992 |
| Omschrijving | KAEDRA COMBI INTERF 36 MOD 4 OPEN IP65 |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Montagewijze | Opbouw |
| Aantal rijen | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 12 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Hoogte | 610 mm |
| Breedte | 448 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Met DIN-rail | Ja |
| Met montageplaat | Ja |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Soort afdekking | Deur |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Inwendige diepte | 88 mm |
| Met slot | Nee |
| Type sluiting | Cylinder |
| Aard-verbindingsblok | Ja |
| Nulleider verbindingsblok | Nee |
| Signaaldoorlatende deur | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 5,39 kg |
| Afmeting verpakking | 62 x 46,5 x 16,5 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Downloads
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/13992
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=93281EN
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
360° view
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/13992
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=93281EN
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
360° view
Artikel bevat 1 st