Schneider Electric - Grafisch paneel - PFXSTC6300TADDCE
Aanbevelingen
Productomschrijving
PFXSTC6300TADDCE TOUCH PANEL, PROFACE STC6000, 5.7"W, BUILT-IN DIO SOURCE TYPE,1
Dit product behoort tot de Pro-face Basic HMI and Control, STC6000-serie. Het is een hybride HMI die is uitgerust met besturingsfuncties en een digitaal uitgangstype. Het heeft een 5,7" kleur TFT LCD met 640 x 480 pixels (VGA) resolutie en 262K kleuren. Het type aanraakpaneel is een single-touch resistieve film (analoog). Het biedt een ongeëvenaarde ruimtebesparende en technische efficiëntie voor het paneel door ingebouwde PLC-functionaliteit te combineren met een operatorinterface in één software en hardware. Dit kan gemakkelijk worden geprogrammeerd met GP-Pro EX software, met bijna geen codering. Het scherm geeft tekstberichten en grafische objecten weer en simulatiediagrammen, regeling en configuratie van gegevens. Het is uitgerust met 64MB-toepassingsgeheugen en 320KB-backupgeheugen. Het heeft 1x RS-232C/RS-422/RS-485 poort, 1x host poort, 1x micro-B USB poort, 1x Ethernet poort, 1x DIO interface (16 IN, 16 OUT), 1x expansie module interface en 1x CANopen poort. De afmetingen zijn
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4329391 |
| Artikelnummer fabrikant | PFXSTC6300TADDCE |
| EAN-code | 3606485813721 |
| Artikelklasse (ETIM) | Grafisch paneel |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Pro-face ST6000 |
| Type nummer | PFXSTC6300TADDCE |
| Omschrijving | Touch paneel, Proface STC6000, 5,7"W, ingebouwd DIO type, 1COM, 1Ether |
| Land van Oorsprong | ID |
Technisch
| Voedingsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 1 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 1 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 1 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 1 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 2 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| Met software-interfaces | Ja |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Ja |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Ja |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Ja |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Uitvoering display | TFT |
| Met kleurendisplay | Ja |
| Aantal kleuren van het display | 262000 |
| Aantal grijs/blauw niveaus van het scherm | 262000 |
| Beeldschermdiagonaal | 5.7 inch |
| Aantal pixels, horizontaal | 640 |
| Aantal pixels, verticaal | 480 |
| Nuttig projectgeheugen/gebruikersgeheugen | 64000 kByte |
| Met numeriek toetsenbord | Nee |
| Met alpha toetsenbord | Nee |
| Aantal functietoetsen, programmeerbaar | 0 |
| Met meldingsindicatie | Ja |
| Met meldsysteem (incl. buffer en bevestiging) | Nee |
| Proceswaardedisplays (output) mogelijk | Nee |
| Proceswaarde-entries (input) mogelijk | Ja |
| Met recepten | Nee |
| Aantal password-levels | 0 |
| Met printeruitvoer | Nee |
| Extra softwarecomponenten, laadbaar | Ja |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 50 °C |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wand-/directmontage mogelijk | Ja |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Breedte front | 137 mm |
| Hoogte front | 170 mm |
| Inbouwdiepte | 60 mm |
| Aantal toetsen met LED | 0 |
| Aantal systeemtoetsen | 0 |
| Touch-technologie | Resistieve touch |
| Beschermingsgraad frontzijde (NEMA) | 4X |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 8 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 26,5 x 22,5 x 12 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.297,00 per 1 st |
Downloads
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI2305016EN
Handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI2305016_V1
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=PFHMIIPCCS-MM01-EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=STC6000-MM01-EN
Artikel bevat 1 st