Schneider Electric - Grafisch paneel - PFXGP4311HTADER
Productomschrijving
"PFXGP4311HTADER 5,7""TFT COLOR" """5.7"""" TFT COLOR,HANDY TYPE"""
Dit product behoort tot de Pro-face GP4000H serie, een aanbod van geavanceerde handheldapparaat HMI. De GP4000H serie biedt hoge compatibiliteit en veiligheid, wat essentieel is voor handheldapparaten. Het heeft een 5,7" kleuren TFT LCD-scherm met 640 x 480 pixels (VGA) resolutie en 65,536 kleuren. Het type aanraakpaneel is een bestendige film (analoog). Het is uitgerust met 16MB-toepassingsgeheugen en 320KB-backupgeheugen. Dit kan gemakkelijk worden geprogrammeerd met GP-Pro EX software, met bijna geen codering. Het heeft ook 1x RS-232C/RS-422/RS-485 poort, 1x host poort, 1x mini-B USB poort, 1x Ethernet poort, 1x SD kaart sleuf. Het wordt ook geleverd met Externe uitgang, functieschakelaars, een 3-posities activeringsschakelaar en een noodstopschakelaar (rood). De afmetingen zijn 224mm (breedte) x 178,3mm (hoogte) x 107,7mm (diepte) en wegen 0,96kg. Dit product werkt bij een stroomverbruik van 19W en een nominale spanning van 24V DC. Het scherm geeft tekstberichten en grafische objec
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1231930 |
| Artikelnummer fabrikant | PFXGP4311HTADER |
| EAN-code | 3606489670313 |
| Artikelklasse (ETIM) | Grafisch paneel |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Pro-face GP4000 |
| Type nummer | PFXGP4311HTADER |
| Omschrijving | Proface - Draagbaar touchscreen - 640 x 480 pixels - VGA - 5.7" TFT LC |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Voedingsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 1 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 1 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| Met software-interfaces | Ja |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Ja |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Ja |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Uitvoering display | TFT |
| Met kleurendisplay | Ja |
| Aantal kleuren van het display | 65536 |
| Aantal grijs/blauw niveaus van het scherm | 0 |
| Beeldschermdiagonaal | 5.7 inch |
| Aantal pixels, horizontaal | 640 |
| Aantal pixels, verticaal | 480 |
| Nuttig projectgeheugen/gebruikersgeheugen | 32768 kByte |
| Met numeriek toetsenbord | Nee |
| Met alpha toetsenbord | Nee |
| Aantal functietoetsen, programmeerbaar | 0 |
| Met touchscreen | Ja |
| Met meldingsindicatie | Ja |
| Met meldsysteem (incl. buffer en bevestiging) | Ja |
| Proceswaardedisplays (output) mogelijk | Ja |
| Proceswaarde-entries (input) mogelijk | Ja |
| Met recepten | Ja |
| Aantal password-levels | 0 |
| Met printeruitvoer | Ja |
| Aantal online-talen | 5 |
| Extra softwarecomponenten, laadbaar | Ja |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65/IP67 |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 40 °C |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Wand-/directmontage mogelijk | Ja |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Breedte front | 224 mm |
| Hoogte front | 174 mm |
| Inbouwdiepte | 87.1 mm |
| Aantal toetsen met LED | 1 |
| Aantal systeemtoetsen | 12 |
| Touch-technologie | Resistieve touch |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,692 kg |
| Afmeting verpakking | 0,31 x 0,27 x 0,182 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.364,50 per 1 st |
Downloads
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1604007EN
Handleiding
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=GP4000H-MM01-JA
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=GP4000H-MM01-EN
Duurzaamheid
Links
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1604007_V1
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/PFXGP4311HTADER
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st