Schneider Electric - Grafisch paneel - HMIG5U22
Productomschrijving
HMIG5U22 OPEN BOX WINDOWS 10,
Dit product maakt deel uit van de Pro-face SP5000-serie, een aanbod van IoT-compatibele modulaire HMI-panelen van 7 inch tot 19 inch (breedte). De open box is uitgerust met een Intel X86 1,33 GHz processor en 32 GB CFast kaart gegevensopslag, geschikt voor universeel paneel. Het is ontworpen met een back-upgeheugen van NVRAM 512kB en een intern RAM-geheugen van 4 GB. Deze open box ondersteunt het 32-bits Windows 10 IoT Enterprise 2019 LTSC-besturingssysteem. Het is uitgerust met 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T Ethernet-poort. Communicatiepoortprotocollen zijn Modbus, Modbus TCP/IP en Uni-Telway. De afmetingen zijn 188 mm (breedte) x 45 mm (diepte) x 131 mm (hoogte) en wegen 0,9 kg. Dit product wordt niet geïnstalleerd met HMI-software. Dit product is gecertificeerd door ATEX, IECEx, Ex CCC, CE, CULus, IEC, CUL, DNV-GL, RCM en EAC. Hij voldoet aan de normen CSA C22.2 Nr 142, ANSI/ISA 12-12-01, UL 508, Klasse I divisie 2 CSA C22.2 Nr 213 en IEC 61132-2. Als vlaggenschipmodel, is de r
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4211517 |
| Artikelnummer fabrikant | HMIG5U22 |
| EAN-code | 3606481058751 |
| Artikelklasse (ETIM) | Grafisch paneel |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Harmony GTU |
| Type nummer | HMIG5U22 |
| Omschrijving | basiseenheid, Harmony GTU, Open BOX Windows 10, Universeel paneel, met |
| Land van Oorsprong | ID |
Technisch
| Voedingsspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 2 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 1 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 1 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 2 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 2 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| Met software-interfaces | Ja |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Ja |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Ja |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Ja |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Nuttig projectgeheugen/gebruikersgeheugen | 400000 kByte |
| Met numeriek toetsenbord | Nee |
| Met alpha toetsenbord | Nee |
| Aantal functietoetsen, programmeerbaar | 0 |
| Met meldingsindicatie | Nee |
| Met meldsysteem (incl. buffer en bevestiging) | Nee |
| Proceswaardedisplays (output) mogelijk | Ja |
| Proceswaarde-entries (input) mogelijk | Nee |
| Met recepten | Ja |
| Aantal password-levels | 0 |
| Met printeruitvoer | Ja |
| Aantal online-talen | 10 |
| Extra softwarecomponenten, laadbaar | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP67 |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 60 °C |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Breedte front | 188 mm |
| Hoogte front | 131 mm |
| Inbouwdiepte | 45 mm |
| Aantal toetsen met LED | 0 |
| Aantal systeemtoetsen | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 8 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 26,5 x 21,5 x 14,5 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.552,50 per 1 st |
Downloads
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DIA5ED2140401FR
files?p_Doc_Ref=UK_HMIGTU_DID
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=EIO0000001735
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=HRB78718
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
360° view
Handleiding
Handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DIA5ED2140401EN
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st