Schneider Electric - Filter (schakelkast airco) - NSYCAG78LPF
Brutoprijs
4,32
Schneider Electric - Filter (schakelkast airco) - NSYCAG78LPF
Ons artikelnummer
2325935
Artikelnummer fabrikant
NSYCAG78LPF
Type nummer
NSYCAG78LPF
EAN-code
3606480152092
Hoogte
10 mm
Diepte
90 mm
EMC-uitvoering
Nee
Materiaal
Overig
Breedte
90 mm
Productomschrijving
NSYCAG78LPF FILTER VOOR NSYCVF35M230
uitgangsfilterkit van polyurethaanschuim voor ClimaSys CV behuizingen Het product moet worden gemonteerd op ventilatormotor De externe breedte is 80mm De externe hoogte is 80mm Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2325935 |
| Artikelnummer fabrikant | NSYCAG78LPF |
| EAN-code | 3606480152092 |
| Artikelklasse (ETIM) | Filter (schakelkast airco) |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | ClimaSys CA |
| Type nummer | NSYCAG78LPF |
| Omschrijving | Vervangfilter voor NSYCVF35M230 |
| Land van Oorsprong | ES |
Technisch
| Hoogte | 10 mm |
| Diepte | 90 mm |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Materiaal | Overig |
| Breedte | 90 mm |
| Kleur | Zwart |
| Met filtermat | Nee |
| Filterklasse | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,024 kg |
| Afmeting verpakking | 0,085 x 0,08 x 0,015 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4,32 per 1 st |
Downloads
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT003EN
files?p_Doc_Ref=CPTG001_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT012EN
files?p_Doc_Ref=UEMKUG001EN
files?p_Doc_Ref=UE_DEC_CLIMASYS_CAG-CAF_V02_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKUG001EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=CPTG001_EN
files?p_Doc_Ref=CPTG001_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT012EN
files?p_Doc_Ref=UEMKUG001EN
files?p_Doc_Ref=UE_DEC_CLIMASYS_CAG-CAF_V02_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKUG001EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=CPTG001_EN
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/NSYCAG78LPF
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT002EN
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://flipbook.se.com/ww/en/UEMKCAT012EN/2023/
Deeplink REACH
Deeplink
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/NSYCAG78LPF
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT002EN
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://flipbook.se.com/ww/en/UEMKCAT012EN/2023/
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st