Schneider Electric - Drukknopkast leeg - XALD02H7
Aanbevelingen
Productomschrijving
XALD02H7 DRUKKNOPKAST LEEG 2 GATEN
Dit Harmony XALD lege controlestation heeft 2 uitsnijdingen voor 2 drukknoppen / 2 functies voor het regelen van de werking in machines. Met dit 2 donkergrijze, lege bedieningsstation kunnen machinebouwers hun machines aanpassen door eenvoudig alle besturings- en signaleringsfuncties toe te voegen aan de behuizing, volgens de vereiste bediening. Het is ontworpen voor eenvoudige en massaproductie-machines, textiel, verpakking, het hanteren van kleine hefsystemen, bediening van garagedeuren, rolluiken, rookafzuigopeningen. De schakelborden zijn compatibel met de drukknoppen, schakelaars en controlelampjes van de Harmony XB5-serie. Hij is slagvast, stofbestendig, waterbestendig, corrosiebestendig en trillingsbestendig dankzij zijn IP69 / IP67 / IP66 / IP69K, waardoor hij ideaal is voor gebruik in veeleisende omgevingen. Het kan achteraf worden uitgerust met alle XB5-serie drukknoppen, controlelampjes, keuzeschakelaars en joysticks. Het brede scala aan bedrijfstemperaturen van -40°C tot 70
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2343408 |
| Artikelnummer fabrikant | XALD02H7 |
| EAN-code | 3389110114935 |
| Artikelklasse (ETIM) | Drukknopkast leeg |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Harmony XALD, XALK |
| Type nummer | XALD02H7 |
| Omschrijving | Harmony XAL-D - Lege drukknopkast - 2 horizontale gaten - Grijs |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Aantal commandoposities | 2 |
| Bouwvorm behuizing | Opbouwbehuizing |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Doorsnede openingen | 22.5 mm |
| Kleur bovendeel behuizing | Zwart |
| Breedte | 68 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Hoogte | 106 mm |
| Diepte | 53 mm |
| Kwaliteitsklasse behuizing | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Acrylnitril butadien styrol (ABS) |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,19 kg |
| Afmeting verpakking | 0,08 x 0,07 x 0,11 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 23,90 per 1 st |
Media
Downloads
files?p_Doc_Ref=156220601A55
files?p_Doc_Ref=152848201A55
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1806010EN
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Montage handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DIA5ED2130508FR
files?p_Doc_Ref=UE-NVE6416500
files?p_Doc_Ref=UK-JYT5927900
Montage handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI2506022EN
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/XALD02H7
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
360° view
https://youtu.be/m9x196ElxWg?si=CRu-7ia_QlebODAL
https://youtu.be/6InIGoSstdc?si=2JDJpHCKfhX2Bjvn
Instructievideo
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st