Schneider Electric - Doos voor montage op de wand/plafond - ENN05164
Aanbevelingen
Productomschrijving
ENN05164 PP KVDOOS 80X80X45MM ROOD
Deze vierkante kabeldoos voor opbouwmontage ENN05164 wordt geleverd met afdichting van 7 x 20 mm en vastgeklemd deksel Kleur rood, afmetingen: breedte 97 mm, hoogte 97 mm, diepte 52 mm Inclusief schroefkraagkappen voor extra bescherming van de schroefkoppen Mechanische bescherming IK07, vlambestendigheid 960 °C Materiaal: PP Deze doos voor opbouwmontage is geclassificeerd als IP55 en biedt veilige installaties in ruwe omgevingen, zowel binnen als buiten, en wordt blootgesteld aan water en stof zoals industrie, boerderijen, parkeerfaciliteiten of zelfs een badkamer thuis. Soms heb je elektriciteit nodig waar het echt onmogelijk zou moeten zijn om die te installeren, zoals op natte of stoffige plaatsen, of waar elektriciteit helemaal niet gepland is U hoeft zich geen zorgen te maken! Aangezien de Mureva-dozen van Schneider Electric volledig voldoen aan alle mogelijke hoge veiligheidsvereisten van het bedrijf, kunnen alle opbouwinstallaties gemaakt worden ongeacht de omgeving of de veilig
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2325330 |
| Artikelnummer fabrikant | ENN05164 |
| EAN-code | 3295150051645 |
| Artikelklasse (ETIM) | Doos voor montage op de wand/plafond |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Mureva opbouwdozen |
| Type nummer | ENN05164 |
| Omschrijving | Mureva - Veiligheidskabeldoos - 7 dichtingen - Ø20 - 80x80x45mm |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Max. aderdoorsnede | 20 mm² |
| Uitgerust met | Geen |
| Vorm | Vierkant |
| Montagewijze | Wand-/plafondmontage |
| Voor buisdiameter | 20 mm |
| Breedte | 98 mm |
| Achterinvoer | Nee |
| Lengte | 51 mm |
| Diepte | 98 mm |
| Rijgbaar | Nee |
| Aantal invoeren | 7 |
| Type behuizingsdoorvoer | Dichtmembraan |
| Materiaal | Kunststof |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Rood |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Deksel | Niet transparant |
| Dekselbevestiging | Opklemmend (snap) |
| Verzegelbaar | Nee |
| Functiebehoud | Geen |
| Met afscherming | Nee |
| Weersbestendig | Ja |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Uitvoering deksel | Blinddeksel |
| Toepasbaar met giethars | Nee |
| Giethars meegeleverd | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | -25 - 40 °C |
| Gebruikstemperatuur | -25 - 40 °C |
| Montage in de grond | Nee |
| Montage onder water | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Transparant deksel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 31 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,073 kg |
| Afmeting verpakking | 0,08 x 0,08 x 0,045 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 7,45 per 1 st |
Artikel bevat 1 st