Schneider Electric - Doos voor montage op de wand/plafond - ENN05090
Aanbevelingen
Productomschrijving
ENN05090 PP KVDOOS 175X150X80MM GRIJS D
Deze rechthoekige opbouwdoos ENN05090 wordt geleverd met 8 uitduwopeningen M12/16, 4 M20/25 en 4 M25/32, samen met kwartdraai schroefvaste afdekking Kleur grijs, afmetingen: breedte 193 mm, hoogte 164 mm, diepte 88 mm Inclusief schroefkraagkappen voor extra bescherming van de schroefkoppen Mechanische bescherming IK07, vlambestendigheid 750 °C Materiaal: lichaam en afdekking PP (polypropyleen) Deze doos voor opbouwmontage is geclassificeerd als IP55 en biedt veilige installaties in ruwe omgevingen, zowel binnen als buiten, en wordt blootgesteld aan water en stof zoals industrie, boerderijen, parkeerfaciliteiten of zelfs een badkamer thuis. Soms heb je elektriciteit nodig waar het echt onmogelijk zou moeten zijn om die te installeren, zoals op natte of stoffige plaatsen, of waar elektriciteit helemaal niet gepland is U hoeft zich geen zorgen te maken! Aangezien de Mureva-dozen van Schneider Electric volledig voldoen aan alle mogelijke hoge veiligheidsvereisten van het bedrijf, kunnen al
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2325326 |
| Artikelnummer fabrikant | ENN05090 |
| EAN-code | 3295150050907 |
| Artikelklasse (ETIM) | Doos voor montage op de wand/plafond |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Mureva opbouwdozen |
| Type nummer | ENN05090 |
| Omschrijving | Mureva - Kabeldoos - Uitstoters 8xM12/16 + 4xM20/25+2xM25/32 - 175x150 |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Max. aderdoorsnede | 32 mm² |
| Uitgerust met | Geen |
| Vorm | Rechthoekig |
| Montagewijze | Wand-/plafondmontage |
| Voor buisdiameter | 32 mm |
| Breedte | 163 mm |
| Achterinvoer | Ja |
| Lengte | 193 mm |
| Diepte | 88 mm |
| Rijgbaar | Nee |
| Aantal invoeren | 16 |
| Type behuizingsdoorvoer | Uitbreekpoort |
| Materiaal | Kunststof |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Grijs |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Deksel | Niet transparant |
| Dekselbevestiging | Geschroefd |
| Verzegelbaar | Nee |
| Functiebehoud | Geen |
| Met afscherming | Nee |
| Weersbestendig | Ja |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Uitvoering deksel | Blinddeksel |
| Toepasbaar met giethars | Nee |
| Giethars meegeleverd | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | -25 - 40 °C |
| Gebruikstemperatuur | -25 - 40 °C |
| Montage in de grond | Nee |
| Montage onder water | Nee |
| Transparant deksel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,401 kg |
| Afmeting verpakking | 0,19 x 0,165 x 0,09 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 23,85 per 1 st |
Artikel bevat 1 st