Schneider Electric - Doos voor montage op de wand/plafond - ENN05032
Aanbevelingen
Productomschrijving
ENN05032 PP KVDOOS 65X65X45MM GRIJS
Deze vierkante opbouwdoos ENN05032 wordt geleverd met 7 x 20 mm dichtingen en vastgeklemde afdekking Kleur grijs, afmetingen: breedte 82 mm, hoogte 82 mm, diepte 52 mm Inclusief schroefkraagkappen voor extra bescherming van de schroefkoppen Mechanische bescherming IK07, vlambestendigheid 650 °C Materiaal: lichaam ABS (acrylonitril-butadieen-styreen), deksel PP (polypropyleen), dichting SBS (styreen-butadieen-styreen) Deze doos voor opbouwmontage is geclassificeerd als IP55 en biedt veilige installaties in ruwe omgevingen, zowel binnen als buiten, en wordt blootgesteld aan water en stof zoals industrie, boerderijen, parkeerfaciliteiten of zelfs een badkamer thuis. Soms heb je elektriciteit nodig waar het echt onmogelijk zou moeten zijn om die te installeren, zoals op natte of stoffige plaatsen, of waar elektriciteit helemaal niet gepland is U hoeft zich geen zorgen te maken! Aangezien de Mureva-dozen van Schneider Electric volledig voldoen aan alle mogelijke hoge veiligheidsvereisten va
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2325311 |
| Artikelnummer fabrikant | ENN05032 |
| EAN-code | 3295150050327 |
| Artikelklasse (ETIM) | Doos voor montage op de wand/plafond |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Mureva opbouwdozen |
| Type nummer | ENN05032 |
| Omschrijving | Mureva - Kabeldoos - 7 invoeren - Ø20 - 65x65x45mm |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Max. aderdoorsnede | 20 mm² |
| Uitgerust met | Geen |
| Vorm | Vierkant |
| Montagewijze | Wand-/plafondmontage |
| Voor buisdiameter | 20 mm |
| Breedte | 82 mm |
| Achterinvoer | Nee |
| Lengte | 82 mm |
| Diepte | 52 mm |
| Rijgbaar | Nee |
| Aantal invoeren | 7 |
| Type behuizingsdoorvoer | Dichtmembraan |
| Materiaal | Kunststof |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Grijs |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Deksel | Niet transparant |
| Dekselbevestiging | Opklemmend (snap) |
| Verzegelbaar | Nee |
| Functiebehoud | Geen |
| Met afscherming | Nee |
| Weersbestendig | Ja |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Uitvoering deksel | Blinddeksel |
| Toepasbaar met giethars | Nee |
| Giethars meegeleverd | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | -25 - 40 °C |
| Gebruikstemperatuur | -25 - 40 °C |
| Montage in de grond | Nee |
| Montage onder water | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Transparant deksel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,066 kg |
| Afmeting verpakking | 0,052 x 0,018 x 0,018 M |
| Volle verpakking bevat | 120 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3,28 per 1 st |
Artikel bevat 1 st