Schneider Electric - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - NSYVDM16UP
Productomschrijving
NSYVDM16UP 19" ZWENKRAAM 16HE SPACIAL
Scharnierend chassis voor montage van rackbare elektronische apparatuur met 19" server-racks in PanelSeT S3D, PanelSeT S3X, PanelSeT VDM, PanelSeT CRN en PanelSeT CRNG kasten De nominale breedte is 600mm De nominale hoogte is 800mm De diepte is 130mm Ondersteunt montage van 16 eenheden De opening is omkeerbaar, de openingshoek is 120° De kit wordt geleverd met bevestigingselementen, 1 19" draaiend chassis en 2 sloten Het chassis is gemaakt van staal De bescherming tegen corrosie wordt gewaarborgd door epoxy-polyester poedercoating De permanente toelaatbare belasting is 3 kg per eenheid Nettogewicht is 6,44 kg Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2329708 |
| Artikelnummer fabrikant | NSYVDM16UP |
| EAN-code | 3606480174728 |
| Artikelklasse (ETIM) | Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Spacial CRN |
| Type nummer | NSYVDM16UP |
| Omschrijving | PanelSet S3D - Draairaam 19 - 16HE |
| Land van Oorsprong | ES |
Technisch
| Model | Zwenkraam |
| Hoogte | 800 mm |
| Diepte | 130 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 600 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 800 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 200 mm |
| Max. belastbaarheid | 3 kg |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 6,44 kg |
| Afmeting verpakking | 0,76 x 0,62 x 0,13 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 213,35 per 1 st |
Downloads
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT003EN
files?p_Doc_Ref=UEMKUG001EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT012EN
files?p_Doc_Ref=7311960011&p_File_Name=7311960011.pdf
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT034EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKUG001EN
Duurzaamheid
Links
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/NSYVDM16UP
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT002EN
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
https://flipbook.se.com/ww/en/UEMKCAT012EN/2023/
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st