Schneider Electric - Componenten voor transport voor kast/lessenaar - NSYAELYTCRG8
Brutoprijs
27,40
Schneider Electric - Componenten voor transport voor kast/lessenaar - NSYAELYTCRG8
Ons artikelnummer
2325587
Artikelnummer fabrikant
NSYAELYTCRG8
Type nummer
NSYAELYTCRG8
EAN-code
3606480168727
Model
Transportoog
Hoogte
55 mm
Diepte
30 mm
Breedte
120 mm
Materiaal
Metaal
Productomschrijving
NSYAELYTCRG8 SWM OGEN BOLT M8 (1 ST=2)
Set van M8 zinkbeklede oogbouten: gegoten staal en beugels: gegalvaniseerd staal voor het hijsen en transporteren van PanelSeT CRN en PanelSeT S3D behuizingen suites De kit is gemaakt van 2 oogbouten, 2 beugels, 2 ringen, 2 moeren en bevestigingselementen Maximale belasting is 200kg bij slingeren bij 60° Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2325587 |
| Artikelnummer fabrikant | NSYAELYTCRG8 |
| EAN-code | 3606480168727 |
| Artikelklasse (ETIM) | Componenten voor transport voor kast/lessenaar |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Spacial CRN |
| Type nummer | NSYAELYTCRG8 |
| Omschrijving | Hijsogen M8 - Maximale belasting 210kg - 2 stuks |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Model | Transportoog |
| Hoogte | 55 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Breedte | 120 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Grijs |
| Draaglast | 200 kg |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,268 kg |
| Afmeting verpakking | 0,12 x 0,09 x 0,04 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 27,40 per 1 st |
Downloads
20200805181222076_-806032075.pdf
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT003EN
files?p_Doc_Ref=NSYAELYTCRG8 Eye Bolt Spacial WM ENNA07620TA
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT012EN
Montage handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=NSYAELYTCRG8 Eye Bolt Spacial WM ENNA07620TA
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT003EN
files?p_Doc_Ref=NSYAELYTCRG8 Eye Bolt Spacial WM ENNA07620TA
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT012EN
Montage handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=NSYAELYTCRG8 Eye Bolt Spacial WM ENNA07620TA
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/NSYAELYTCRG8
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT002EN
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
360° view
https://flipbook.se.com/ww/en/UEMKCAT012EN/2023/
Deeplink REACH
Deeplink
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/NSYAELYTCRG8
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT002EN
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
360° view
https://flipbook.se.com/ww/en/UEMKCAT012EN/2023/
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 2 st