Schneider Electric - Componenten voor opstelling/koppeling voor kast/lessenaar - NSYMUPLA76W
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Schneider Electric - Componenten voor opstelling/koppeling voor kast/lessenaar - NSYMUPLA76W
Ons artikelnummer
3070870
Artikelnummer fabrikant
NSYMUPLA76W
Type nummer
NSYMUPLA76W
EAN-code
3606481190505
Model
Verbindingsstuk, zijkant
Hoogte
750 mm
Diepte
620 mm
Breedte
35 mm
Materiaal
Kunststof
Productomschrijving
NSYMUPLA76W KOPPELKIT HOR. PLA/PLD 7X6
Horizontal coupling kit for PLA enclosure H750xD620 mm - 35 mm - IP55 coupling
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3070870 |
| Artikelnummer fabrikant | NSYMUPLA76W |
| EAN-code | 3606481190505 |
| Artikelklasse (ETIM) | Componenten voor opstelling/koppeling voor kast/lessenaar |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Thalassa PLA |
| Type nummer | NSYMUPLA76W |
| Omschrijving | KOPPELKIT HOR. PLA/PLD 7X6 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Verbindingsstuk, zijkant |
| Hoogte | 750 mm |
| Diepte | 620 mm |
| Breedte | 35 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,5 kg |
| Afmeting verpakking | 1 x 1 x 1 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Downloads
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/NSYMUPLA76W
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT002EN
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/NSYMUPLA76W
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT002EN
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Artikel bevat 1 st