Schneider Electric - Componenten voor opstelling/koppeling voor kast/lessenaar - NSYMUPLA76G
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Schneider Electric - Componenten voor opstelling/koppeling voor kast/lessenaar - NSYMUPLA76G
Ons artikelnummer
2472244
Artikelnummer fabrikant
NSYMUPLA76G
Type nummer
NSYMUPLA76G
EAN-code
3606480772979
Model
Verbindingsstuk, zijkant
Hoogte
602 mm
Diepte
541 mm
Breedte
18 mm
Materiaal
Kunststof
Productomschrijving
NSYMUPLA76G 7035 HORIZONTAL COUP
Thalassa - Horizontale koppelingkit voor PLA behuizing 750x620mm - IP55
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2472244 |
| Artikelnummer fabrikant | NSYMUPLA76G |
| EAN-code | 3606480772979 |
| Artikelklasse (ETIM) | Componenten voor opstelling/koppeling voor kast/lessenaar |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Thalassa PLA |
| Type nummer | NSYMUPLA76G |
| Omschrijving | 7035 HORIZONTAL COUPLING PLA7X6 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Verbindingsstuk, zijkant |
| Hoogte | 602 mm |
| Diepte | 541 mm |
| Breedte | 18 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,334 kg |
| Afmeting verpakking | 40 x 640 x 620 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Downloads
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/NSYMUPLA76G
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT002EN
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/NSYMUPLA76G
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT002EN
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Artikel bevat 1 st