Schneider Electric - Aftakkast railkoker - KSB50SV5
Brutoprijs
164,20
Schneider Electric - Aftakkast railkoker - KSB50SV5
Ons artikelnummer
2469431
Artikelnummer fabrikant
KSB50SV5
Type nummer
KSB50SV5
EAN-code
3606480006104
Aantal geleiders (excl. aarde)
3
Aantal polen
4
Nom. (meet)stroom bij AC 50 Hz
50 A
Nom. (meet)spanning bij AC 50 Hz
230 - 690 V
Faseselectie
Nee
Productomschrijving
KSB50SV5 AFTAKKAST 50A 3P
Canalis KS - Aftakkast - Leeg - 50A - 3L+N+PE
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2469431 |
| Artikelnummer fabrikant | KSB50SV5 |
| EAN-code | 3606480006104 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aftakkast railkoker |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Canalis KS |
| Type nummer | KSB50SV5 |
| Omschrijving | Canalis KS - Aftakkast - Leeg - 50A - 3L+N+PE |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Aantal geleiders (excl. aarde) | 3 |
| Aantal polen | 4 |
| Nom. (meet)stroom bij AC 50 Hz | 50 A |
| Nom. (meet)spanning bij AC 50 Hz | 230 - 690 V |
| Faseselectie | Nee |
| Breedte | 103 mm |
| Met grendeling | Nee |
| Aantal CEE-contactdozen | 0 |
| Aantal contactdozen overig | 0 |
| Uitvoering wandcontactdozen | Overig |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9001 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Lengte | 356 mm |
| Hoogte | 202 mm |
| Aantal NEMA-contactdozen | 0 |
| Beveiliging | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,95 kg |
| Afmeting verpakking | 0,357 x 0,203 x 0,16 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 164,20 per 1 st |
Artikel bevat 1 st