Schneider Electric - Afdekraam schakelmateriaal - 470325
Aanbevelingen
Productomschrijving
470325 AFDEKR 3-V ETIKETH.VERT.AW M-SMART
Schneider Electric Merten M-Smart afdekframe 470325 is in kleur actief wit. Dit afdekframe kan in de verticale stand worden geïnstalleerd. Het afdekframe is gemaakt van polycarbonaat, waardoor het zo resistent mogelijk is. Met 3 groepen. Dit afdekframe behoort tot de M-Smart aesthetic-groep. De antibacteriële oppervlaktebehandeling voldoet aan de eisen voor plaatsen zoals restaurants of ziekenhuizen. Bovendien is de IP-classificatie van dit apparaat IP20. Als een green premium product is dit apparaat ook milieuvriendelijk. Het is kwikvrij. Bovendien is het halogeenvrij, wat goed is voor uw gezondheid.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2323320 |
| Artikelnummer fabrikant | 470325 |
| EAN-code | 4042811043674 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekraam schakelmateriaal |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Merten System M (brand Merten) |
| Type nummer | 470325 |
| Omschrijving | Afdekraam - M-Smart - 3-voudig - Verticaal - Tekstveld - Actief wit |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal eenheden | 6 |
| Montagerichting | Verticaal |
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Aantal eenheden verticaal | 6 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Ja |
| Breedte | 80.5 mm |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Bondige uitvoering | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Transparant | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Bevestigingswijze | Klem-/schroefbevestiging |
| Hoogte | 222.9 mm |
| Diepte | 10.1 mm |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 0 |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 0 |
| Diameter boring (gaten) | 60 mm |
| Aantal schakelaarinzetstukken | 3 |
| Met montageraam | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 52 kg |
| Afmeting verpakking | 0,225 x 0,08 x 0,01 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 23,70 per 1 st |
Artikel bevat 1 st