Schneider Electric - Afdekraam schakelmateriaal - 306580013
Brutoprijs
146,50
per 100
Schneider Electric - Afdekraam schakelmateriaal - 306580013
Ons artikelnummer
1016036
Artikelnummer fabrikant
306580013
Type nummer
306580013
EAN-code
5703302093248
Aantal eenheden
1
Montagerichting
Horizontaal en verticaal
Aantal eenheden horizontaal
1
Aantal eenheden verticaal
1
Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk)
Ja
Productomschrijving
306580013 BLIND ROZET L-GRIJS
Blindrozet - Licht grijs
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1016036 |
| Artikelnummer fabrikant | 306580013 |
| EAN-code | 5703302093248 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekraam schakelmateriaal |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Actassi |
| Type nummer | 306580013 |
| Omschrijving | Blindrozet - Licht grijs |
| Land van Oorsprong | DK |
Technisch
| Aantal eenheden | 1 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Aantal eenheden verticaal | 1 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Ja |
| Breedte | 21 mm |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Ja |
| Bondige uitvoering | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Grijs |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7040 |
| Transparant | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Bevestigingswijze | Inklemmen (snap) |
| Hoogte | 21 mm |
| Diepte | 14 mm |
| Inbouwbreedte | 17.5 mm |
| Inbouwhoogte | 18.5 mm |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 0 |
| Met montageraam | Nee |
| Slagvastheid | IK00 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 50 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,002 kg |
| Afmeting verpakking | 0,02 x 0,02 x 0,015 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 146,50 per 100 st |
Artikel bevat 1 st