Schneider Electric - Afdekkap rangeerkanaal - SZGRK2
Brutoprijs
191,90
Schneider Electric - Afdekkap rangeerkanaal - SZGRK2
Ons artikelnummer
4407445
Artikelnummer fabrikant
SZGRK2
Type nummer
SZGRK2
EAN-code
4015153765986
Hoogte
143 mm
Lengte
145 mm
Kleur
Wit
Breedte
554 mm
Productomschrijving
SZGRK2 PRISMASET XL, KABELDOOS , 500MM BREED, VOOR 210MM DIEPE BEHUIZING, WIT
PrismaSeT XL, Kabeldoos, 500mm breed, Voor 210mm diepe behuizing, Wit
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4407445 |
| Artikelnummer fabrikant | SZGRK2 |
| EAN-code | 4015153765986 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekkap rangeerkanaal |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | PrismaSeT XL |
| Type nummer | SZGRK2 |
| Omschrijving | PrismaSeT XL, Kabeldoos, 500mm (B), Voor 210mm diepe behuizing, Wit |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 143 mm |
| Lengte | 145 mm |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 554 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 58,5 x 22,1 x 21,7 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 191,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st