Schnabl - Zadel - C-FIX
Productomschrijving
9140 SLAGZADEL VOOR KABEL EN F LEXBUIS 40MM, GIPS HOUT EN METALSTUD WANDEN
Schnabl C-FIX 40 slagzadel
Met de C-Fix slagzadel van Schnabl bevestig je snel en professioneel kabels en (flexibele) buis op gipsplaten van dubbele wanden. Dit product is geschikt voor gips, Metalstud wanden en houten ondergronden, zonder de zichtzijde te beschadigen. De C-Fix slagzadel is beschikbaar in vijf diameters: 16 mm, 20 mm, 25 mm, 32 mm en 40 mm. Het biedt diverse voordelen, zoals razendsnelle en professionele bevestiging, tijd- en kostenbesparing, en is gemaakt van stevig metaal, wat essentieel is voor bevestiging boven de doos.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4250245 |
| Artikelnummer fabrikant | 9140 |
| EAN-code | 8712251310068 |
| Artikelklasse (ETIM) | Zadel |
| Merk | Schnabl |
| Serie | |
| Type nummer | C-FIX |
| Omschrijving | Schnabl C-FIX 40 slagzadel |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Nom. diameter | 40 mm |
| Diameter | 40 - 40 mm |
| Aantal kabels/buizen | 1 |
| Met afstand tot de wand | Nee |
| Model | Gesloten |
| Bevestigingswijze | Overig |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| UV-bestendig | Ja |
| Geschikt in brandwerend gebied | Nee |
| Met kunststofommanteling | Nee |
| Kleur | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 20 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 1 x 1 x 1 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 122,50 per 100 st |
Artikel bevat 1 st