Rose - Klemmenkast - 37504016
Brutoprijs
403,29
Rose - Klemmenkast - 37504016
Ons artikelnummer
1109463
Artikelnummer fabrikant
37504016
Type nummer
37504016
EAN-code
4250157919397
Aantal aansluitklemmen
0
Max. aderdoorsnede
150 mm²
Lengte
500 mm
Breedte
400 mm
Diepte
161 mm
Productomschrijving
37504016 RVS KAST 500X400X161
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1109463 |
| Artikelnummer fabrikant | 37504016 |
| EAN-code | 4250157919397 |
| Artikelklasse (ETIM) | Klemmenkast |
| Merk | Rose |
| Serie | RVS behuizing |
| Type nummer | 37504016 |
| Omschrijving | RVS 304 Klemmenkast 500x400x161 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal aansluitklemmen | 0 |
| Max. aderdoorsnede | 150 mm² |
| Lengte | 500 mm |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 161 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| Aanbouwmogelijkheid | Nee |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Met deksel | Ja |
| Dekselbevestiging | Geschroefd |
| Met transparant deksel | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 80 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 7,333 kg |
| Afmeting verpakking | 500 x 161 x 400 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 403,29 per 1 st |
Artikel bevat 1 st