Rose - Klemmenkast - 37202012
Brutoprijs
219,03
Rose - Klemmenkast - 37202012
Ons artikelnummer
1017025
Artikelnummer fabrikant
37202012
Type nummer
37202012
EAN-code
4250157919229
Aantal aansluitklemmen
0
Max. aderdoorsnede
35 mm²
Lengte
200 mm
Breedte
200 mm
Diepte
121 mm
Productomschrijving
37.20.20.12 RVS 200X200X120MM
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1017025 |
| Artikelnummer fabrikant | 37202012 |
| EAN-code | 4250157919229 |
| Artikelklasse (ETIM) | Klemmenkast |
| Merk | Rose |
| Serie | RVS behuizing |
| Type nummer | 37202012 |
| Omschrijving | RVS 304 Klemmenkast 200x200x121 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal aansluitklemmen | 0 |
| Max. aderdoorsnede | 35 mm² |
| Lengte | 200 mm |
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 121 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| Aanbouwmogelijkheid | Nee |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Met deksel | Ja |
| Dekselbevestiging | Geschroefd |
| Met transparant deksel | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 80 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,106 kg |
| Afmeting verpakking | 200 x 121 x 200 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 219,03 per 1 st |
Artikel bevat 1 st