Rose - Klemmenkast - 34202008
Brutoprijs
272,61
Rose - Klemmenkast - 34202008
Ons artikelnummer
1110206
Artikelnummer fabrikant
34202008
Type nummer
34202008
EAN-code
4250157918468
Aantal aansluitklemmen
0
Max. aderdoorsnede
16 mm²
Lengte
200 mm
Breedte
200 mm
Diepte
80 mm
Productomschrijving
34.20.20.08 RVS 200X200X 80MM
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1110206 |
| Artikelnummer fabrikant | 34202008 |
| EAN-code | 4250157918468 |
| Artikelklasse (ETIM) | Klemmenkast |
| Merk | Rose |
| Serie | RVS behuizing |
| Type nummer | 34202008 |
| Omschrijving | RVS 316 Ex Klemmenkast 200x200x80 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal aansluitklemmen | 0 |
| Max. aderdoorsnede | 16 mm² |
| Lengte | 200 mm |
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| Aanbouwmogelijkheid | Nee |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Met deksel | Ja |
| Dekselbevestiging | Geschroefd |
| Met transparant deksel | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Ja |
| Voor explosieveilige zone gas | 1, 2 |
| Voor explosieveilige zone stof | 21, 22 |
| Gebruikstemperatuur | -55 - 135 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,812 kg |
| Afmeting verpakking | 0,2 x 0,081 x 0,2 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 272,61 per 1 st |
Artikel bevat 1 st