Rittal - Wartel kabel-/buisinvoer - 2411861
Brutoprijs
46,78
Rittal - Wartel kabel-/buisinvoer - 2411861
Ons artikelnummer
2549679
Artikelnummer fabrikant
2411861
Type nummer
2411861
EAN-code
4028177810037
Geschikt voor kabeldiameter
27 - 38 mm
Type schroefdraad
Metrisch
Nom. draadmaat metrisch/Pg
50
Nom. draadmaat in inch NPT/gasbuisdraad
Overig
Met trekontlasting
Nee
Productomschrijving
2411861 VPE = 2 SZ WARTEL M50X1,5 (27- 38) MESSING
SZ Kabelwartel messing, M50x1,5, kabeldiameter 27-38 mm, messing, vernikkeld
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2549679 |
| Artikelnummer fabrikant | 2411861 |
| EAN-code | 4028177810037 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Rittal |
| Serie | SZ |
| Type nummer | 2411861 |
| Omschrijving | SZ Wartel M50x1,5 (27-38) messing VE=2 |
| Land van Oorsprong | TR |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 27 - 38 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 50 |
| Nom. draadmaat in inch NPT/gasbuisdraad | Overig |
| Met trekontlasting | Nee |
| Materiaal | Overig |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Schroefdraadlengte | 6 mm |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Zeskant hoekmaat | 17 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Nee |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Slagvast | Ja |
| Kleur | Overig |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Overig |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Dichtring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Inklikbaar in opening | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,339 kg |
| Afmeting verpakking | 0,17 x 0,14 x 0,065 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 46,78 per 1 st |
Artikel bevat 2 st