Rittal - Wartel kabel-/buisinvoer - 2411811
Brutoprijs
44,49
Rittal - Wartel kabel-/buisinvoer - 2411811
Ons artikelnummer
2549674
Artikelnummer fabrikant
2411811
Type nummer
2411811
EAN-code
4028177810082
Geschikt voor kabeldiameter
5 - 10 mm
Type schroefdraad
Metrisch
Nom. draadmaat metrisch/Pg
16
Nom. draadmaat in inch NPT/gasbuisdraad
Overig
Met trekontlasting
Nee
Productomschrijving
2411811 VPE = 15 SZ WARTEL M16X1,5 (5-1 0) MESSING
SZ Kabelwartel messing, M16x1,5, kabeldiameter 4,5-10 mm, messing, vernikkeld
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2549674 |
| Artikelnummer fabrikant | 2411811 |
| EAN-code | 4028177810082 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Rittal |
| Serie | SZ |
| Type nummer | 2411811 |
| Omschrijving | SZ Wartel M16x1,5 (5-10) messing VE=15 |
| Land van Oorsprong | TR |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 5 - 10 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 16 |
| Nom. draadmaat in inch NPT/gasbuisdraad | Overig |
| Met trekontlasting | Nee |
| Materiaal | Overig |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Schroefdraadlengte | 6 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Zeskant hoekmaat | 17 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Nee |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Slagvast | Ja |
| Kleur | Overig |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Overig |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Dichtring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Inklikbaar in opening | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 15 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,03 kg |
| Afmeting verpakking | 0,155 x 0,135 x 0,03 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 44,49 per 1 st |
Artikel bevat 15 st