Rittal - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - 9635500
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Rittal - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - 9635500
Ons artikelnummer
1204838
Artikelnummer fabrikant
9635500
Type nummer
9635500
EAN-code
4028177817289
Nom. continustroom Iu
25 A
Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz
30 kA
Instelbereik overbelastingsbeveiliging
16 - 25 A
Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging
Nee
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit
Schroefaansluiting
Productomschrijving
9635500 VERMOGENSAUTOMAAT 25A 400V
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1204838 |
| Artikelnummer fabrikant | 9635500 |
| EAN-code | 4028177817289 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | Rittal |
| Serie | SV |
| Type nummer | 9635500 |
| Omschrijving | SV Vermogensautomaat 25 A, 400 V |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 25 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 30 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 16 - 25 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Overig |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st