Rittal - Ventilator voor kast/lessenaar - 3325107
Ons artikelnummer
1050743
Artikelnummer fabrikant
3325107
Type nummer
3325107
EAN-code
4028177165489
Debiet, vrijuitblazend
265 m³/h
Spanningstype
AC
Bedrijfsspanning bij DC
0 - 0 V
Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz
230 - 230 V
Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz
230 - 230 V
Productomschrijving
SK3325107 230V 41W VENTILATOR
Dit artikel is niet meer leverbaar. : Neem contact met ons op.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Ventilator voor kast/lessenaar" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1050743 |
| Artikelnummer fabrikant | 3325107 |
| EAN-code | 4028177165489 |
| Artikelklasse (ETIM) | Ventilator voor kast/lessenaar |
| Merk | Rittal |
| Serie | SK |
| Type nummer | 3325107 |
| Omschrijving | SK Ventilator |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Debiet, vrijuitblazend | 265 m³/h |
| Spanningstype | AC |
| Bedrijfsspanning bij DC | 0 - 0 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 230 - 230 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Geschikt voor wandinbouw | Ja |
| Breedte | 255 mm |
| Hoogte | 255 mm |
| Diepte | 105 mm |
| Met filter | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Dakventilator | Nee |
| Recirculatieventilator | Nee |
| Uitgevoerd als inschuifventilator | Nee |
| Aantal ventilatoren | 1 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Geschikt voor 19 inch inbouw | Nee |
| Montagewijze | Overig |
| Meetvermogen | 38 W |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 265 x 266 x 135 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st