Rittal - Ventilator voor kast/lessenaar - 3245508
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Rittal - Ventilator voor kast/lessenaar - 3245508
Ons artikelnummer
4005738
Artikelnummer fabrikant
3245508
Type nummer
3245508
EAN-code
4028177663909
Debiet, vrijuitblazend
900 m³/h
Spanningstype
AC
Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz
207 - 253 V
Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz
207 - 253 V
Geschikt voor wandinbouw
Ja
Opvolger
Productomschrijving
SK Eco Ventilator 900m│/h 230V R9005
SK Ventilator EC, luchtverplaatsing 900 m3/h, 200-240V 50/60Hz, 323x323x155,5 mm BxHxD, inbouwdiepte=130,5 mm, RAL 9005
Dit artikel is niet meer leverbaar. Opvolger: 4299594
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Ventilator voor kast/lessenaar" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4005738 |
| Artikelnummer fabrikant | 3245508 |
| EAN-code | 4028177663909 |
| Artikelklasse (ETIM) | Ventilator voor kast/lessenaar |
| Merk | Rittal |
| Serie | SK |
| Type nummer | 3245508 |
| Omschrijving | SK Ventilator EC uitv 890m³/h 230V R9005 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Debiet, vrijuitblazend | 900 m³/h |
| Spanningstype | AC |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 207 - 253 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 207 - 253 V |
| Geschikt voor wandinbouw | Ja |
| Breedte | 323 mm |
| Hoogte | 323 mm |
| Diepte | 155.5 mm |
| Met filter | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Dakventilator | Nee |
| Recirculatieventilator | Nee |
| Uitgevoerd als inschuifventilator | Nee |
| Aantal ventilatoren | 1 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Geschikt voor 19 inch inbouw | Nee |
| Montagewijze | Snapbevestiging |
| Meetvermogen | 165 W |
| Kleur | Zwart |
| RAL-nummer | 9005 |
| Met bescherming | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4 kg |
| Afmeting verpakking | 0,365 x 0,36 x 0,2 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st