Rittal - Ventilator voor kast/lessenaar - 3108024
Ons artikelnummer
2040143
Artikelnummer fabrikant
3108024
Type nummer
3108024
EAN-code
4028177220508
Debiet, vrijuitblazend
160 m³/h
Spanningstype
DC
Bedrijfsspanning bij DC
24 - 24 V
Geschikt voor wandinbouw
Nee
Met filter
Nee
Productomschrijving
SK Kastbinnenventilator 160 m│/h 24DC SK KASTBINNENVENTILATOR
SK Kastbinnenventilator, luchtverplaatsting 160 m³/h, 24DC
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Ventilator voor kast/lessenaar" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2040143 |
| Artikelnummer fabrikant | 3108024 |
| EAN-code | 4028177220508 |
| Artikelklasse (ETIM) | Ventilator voor kast/lessenaar |
| Merk | Rittal |
| Serie | SK |
| Type nummer | 3108024 |
| Omschrijving | SK Kastbinnenventilator 160 m³/h 24DC |
| Land van Oorsprong | ES |
Technisch
| Debiet, vrijuitblazend | 160 m³/h |
| Spanningstype | DC |
| Bedrijfsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Met filter | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Dakventilator | Nee |
| Recirculatieventilator | Ja |
| Uitgevoerd als inschuifventilator | Nee |
| Aantal ventilatoren | 1 |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Geschikt voor 19 inch inbouw | Nee |
| Montagewijze | Overig |
| Meetvermogen | 3.5 W |
| Kleur | Grijs |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,978 kg |
| Afmeting verpakking | 0,16 x 0,258 x 0,066 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 298,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st