Rittal - Stroomrailadapter - 9340510
Brutoprijs
20,46
Rittal - Stroomrailadapter - 9340510
Ons artikelnummer
1051951
Artikelnummer fabrikant
9340510
Type nummer
9340510
EAN-code
4028177502611
Draagrailuitrusting
Geen
Uitvoering elektrische aansluiting
Geen
Nom. (meet)stroom In
32 A
Min. stroomraildikte
5 mm
Max. stroomraildikte
10 mm
Productomschrijving
SV OM-Ad 32A 690V 1,5-6mm▓ 45x208 uitv1
SV OM-adapter, maximaal 32A, 3-polig, zonder frame, B=45 mm, met 1 DIN-rail, met veerdrukklem, maximaal 6 mm²
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1051951 |
| Artikelnummer fabrikant | 9340510 |
| EAN-code | 4028177502611 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stroomrailadapter |
| Merk | Rittal |
| Serie | SV |
| Type nummer | 9340510 |
| Omschrijving | SV OM-Ad 32A 690V 1,5-6mm² 45x208 uitv1 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Draagrailuitrusting | Geen |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Geen |
| Nom. (meet)stroom In | 32 A |
| Min. stroomraildikte | 5 mm |
| Max. stroomraildikte | 10 mm |
| Adapterbreedte | 45 mm |
| Breedte rail | 45 mm |
| Hartafstand rail | 60 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 5 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,24 kg |
| Afmeting verpakking | 0,275 x 0,09 x 0,055 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 20,46 per 1 st |
Artikel bevat 1 st