Rittal - Schakelkast leeg - 9791045
Brutoprijs
1.702,93
Rittal - Schakelkast leeg - 9791045
Ons artikelnummer
2045659
Artikelnummer fabrikant
9791045
Type nummer
9791045
EAN-code
4028177193727
Hoogte
780 mm
Diepte
380 mm
Breedte
630 mm
Materiaal
Aluminium
Vloeropstelling mogelijk
Nee
Productomschrijving
CS Wandbehuizing alu 630x780x335 CS WANDBEHUIZING
CS Wandbehuizing, dubbelwandig, 630x780x380 mm BxHxD, aluminium, RAL 7035, met montageplaat (plaatstaal verzinkt) , IP55
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2045659 |
| Artikelnummer fabrikant | 9791045 |
| EAN-code | 4028177193727 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelkast leeg |
| Merk | Rittal |
| Serie | CS |
| Type nummer | 9791045 |
| Omschrijving | CS Wandbehuizing alu 630x780x335 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 780 mm |
| Diepte | 380 mm |
| Breedte | 630 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Vloeropstelling mogelijk | Nee |
| Wandbevestiging mogelijk | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Met montageplaat | Ja |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| Aantal sloten | 1 |
| Rijgbaar | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor metrische montage | Nee |
| Geschikt voor buitenopstelling | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met hellend dak | Ja |
| Slagvastheid | IK08 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 3R |
| Vrijstaand | Nee |
| Vloerstaand wandmodel | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 23,425 kg |
| Afmeting verpakking | 0,64 x 0,785 x 0,445 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.702,93 per 1 st |
Artikel bevat 1 st