Rittal - Schakelkast leeg - 9791035
Brutoprijs
1.429,38
Rittal - Schakelkast leeg - 9791035
Ons artikelnummer
2045658
Artikelnummer fabrikant
9791035
Type nummer
9791035
EAN-code
4028177193710
Hoogte
700 mm
Diepte
265 mm
Breedte
530 mm
Materiaal
Aluminium
Vloeropstelling mogelijk
Nee
Productomschrijving
CS Wandbehuizing alu 530x700x265 CS WANDBEHUIZING
CS Wandbehuizing, dubbelwandig, 530x700x265 mm plaatstaal, verzinkt BxHxD, aluminium, RAL 7035, met montageplaat (plaatstaal verzinkt) , IP55
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2045658 |
| Artikelnummer fabrikant | 9791035 |
| EAN-code | 4028177193710 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelkast leeg |
| Merk | Rittal |
| Serie | CS |
| Type nummer | 9791035 |
| Omschrijving | CS Wandbehuizing alu 530x700x265 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 700 mm |
| Diepte | 265 mm |
| Breedte | 530 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Vloeropstelling mogelijk | Nee |
| Wandbevestiging mogelijk | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Met montageplaat | Ja |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| Aantal sloten | 1 |
| Rijgbaar | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor metrische montage | Nee |
| Geschikt voor buitenopstelling | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met hellend dak | Ja |
| Slagvastheid | IK08 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 3R |
| Vrijstaand | Nee |
| Vloerstaand wandmodel | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 17,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,74 x 0,56 x 0,33 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.429,38 per 1 st |
Artikel bevat 1 st