Rittal - Schakelkast leeg - 9791025
Brutoprijs
1.155,65
Rittal - Schakelkast leeg - 9791025
Ons artikelnummer
2045657
Artikelnummer fabrikant
9791025
Type nummer
9791025
EAN-code
4028177193703
Hoogte
560 mm
Diepte
210 mm
Breedte
420 mm
Materiaal
Aluminium
Vloeropstelling mogelijk
Nee
Productomschrijving
CS Wandbehuizing alu 420x560 5x210 CS WANDBEHUIZING
CS Wandbehuizing, dubbelwandig, 420x560x210 mm BxHxD, aluminium, RAL 7035, met montageplaat (plaatstaal verzinkt) , IP55
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2045657 |
| Artikelnummer fabrikant | 9791025 |
| EAN-code | 4028177193703 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelkast leeg |
| Merk | Rittal |
| Serie | CS |
| Type nummer | 9791025 |
| Omschrijving | CS Wandbehuizing alu 420x560 5x210 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 560 mm |
| Diepte | 210 mm |
| Breedte | 420 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Vloeropstelling mogelijk | Nee |
| Wandbevestiging mogelijk | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Met montageplaat | Ja |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| Aantal sloten | 1 |
| Rijgbaar | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor metrische montage | Nee |
| Geschikt voor buitenopstelling | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met hellend dak | Ja |
| Slagvastheid | IK08 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 3R |
| Vrijstaand | Nee |
| Vloerstaand wandmodel | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 10,088 kg |
| Afmeting verpakking | 0,44 x 0,575 x 0,265 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.155,65 per 1 st |
Artikel bevat 1 st