Rittal - Schakelkast leeg - 9791015
Brutoprijs
905,53
Rittal - Schakelkast leeg - 9791015
Ons artikelnummer
2045656
Artikelnummer fabrikant
9791015
Type nummer
9791015
EAN-code
4028177193697
Hoogte
522 mm
Diepte
210 mm
Breedte
370 mm
Materiaal
Aluminium
Vloeropstelling mogelijk
Nee
Productomschrijving
CS Wandbehuizing alu 370x522 5x210 CS WANDBEHUIZING
CS Wandbehuizing, dubbelwandig, 370x522x210 mm BxHxD, aluminium, RAL 7035, met montageplaat (plaatstaal verzinkt) , IP55
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2045656 |
| Artikelnummer fabrikant | 9791015 |
| EAN-code | 4028177193697 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelkast leeg |
| Merk | Rittal |
| Serie | CS |
| Type nummer | 9791015 |
| Omschrijving | CS Wandbehuizing alu 370x522 5x210 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 522 mm |
| Diepte | 210 mm |
| Breedte | 370 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Vloeropstelling mogelijk | Nee |
| Wandbevestiging mogelijk | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Met montageplaat | Ja |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| Aantal sloten | 1 |
| Rijgbaar | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor metrische montage | Nee |
| Geschikt voor buitenopstelling | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met hellend dak | Ja |
| Slagvastheid | IK08 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 3R |
| Vrijstaand | Nee |
| Vloerstaand wandmodel | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 8,472 kg |
| Afmeting verpakking | 0,54 x 0,39 x 0,285 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 905,53 per 1 st |
Artikel bevat 1 st